O nas

Moja historia

Jeśli myślisz, że jesteś samotny w sytuacjach trudnych to jesteś w błędzie!

Wszystko zaczęło się od Nowenny Pompejańskiej!

Pewnie nie znacie tej wspaniałej modlitwy. Trafiłam na nią gdy moja mama zaczęła poważnie chorować na raka… szukałam więc pomocy, gdzie się dało. W wyszukiwarce znalazłam informację o wyjątkowej modlitwie i tak zaczęło się nowe doświadczenie. Modlitwa ta oparta jest na różańcu. W domu miałam akurat małą drewnianą „dziesiątkę różańca” - do dzisiaj zastanawiam się skąd do mnie trafiła.

Nowenna Pompejańska wymaga systematyczności, czasu i przeorganizowania swojego dnia. Gdy zaczynałam swoją nowennę, miałam do dyspozycji tylko tę małą drewnianą dziesiątkę i czas między wizytami u lekarzy z mamą. Po kilku miesiącach chciałam mieć ładną ale funkcjonalną „dziesiątkę” i taką dostałam od koleżanki, która zrobiła ją z pięknego sodalitu. Ponieważ funkcjonalność, ale i estetyka była dla mnie ważna pomyślałam, że chcę mieć taką „dziesiątkę” cały czas przy sobie. Nie chciałam błądzić po kieszeniach torebki, pragnęłam mieć "dziesiątkę" blisko siebie, aby w każdej wolnej chwili móc się modlić, pomyślałam więc o bransoletce różańcowej.

 

Zaczęłam jej szukać w sklepach z dewocjonaliami, ale nic eleganckiego i za razem praktycznego nie mogłam znaleźć. Chciałam  czegoś pięknego i skromnego. Brak efektu w poszukiwaniach zmotywował mnie do wykonania bransoletki z kamieni labladorytu i tak powstał mój pierwszy różaniec na rękę.

Potem powstały nowe projekty z myślą o kobietach, które chcą mieć biżuterię z akcentem chrześcijańskim, biżuterię, która byłaby zarówno nienachalna jak i piękna. Piękna nie tylko poprzez stworzenie jej z kamieni szlachetnych i półszlachetnych oraz z elementów srebra, ale piękna w swojej prostocie, formie, kolorystyce i codziennym przeznaczeniu. Chcę, aby kobiety wierzące miały coś naprawdę unikatowego ale również użytkowego. Moja biżuteria tworzona  jest z wielką pasją, miłością do piękna i z szacunkiem do osoby, która będzie ją nosić. Unikam powtarzalności, dlatego każda bransoletka lub naszyjnik są unikatowe, wykonane są ręcznie i opatrzone certyfikatem autentyczności.

Zadowolenie Państwa jest dla mnie sprawą najważniejszą, dlatego dokładam wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a oferowany towar był najwyższej jakości. 

 

 Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@jrdesign.com.pl lub telefonicznie pod numerem 507151925.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
JR Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl